Image Alt

Hostesky na turnaj

Čeká vás příprava sportovního utkání a přemýšlíte, kdo uvítá hosty, pomůže s registrací hráčů a roznosem občerstvení? Jak si zajistíte hostesky na golfový turnaj či hostesky na turnaj v pokeruHostesingová agentura Praha je tím pravým místem, kde se o to postaráme. Naše stylové hostesky skvěle dokreslí strhující atmosféru turnaje.

Proč hostesky na turnaj od JESS Production:

Hostesky, které nabízíme, jsou nejen hezké, ale také reprezentativní, pracovité, komunikativní a schopné. Dobře připravená, prověřená a zkušená hosteska dokáže celou akci pozvednout ještě o třídu výš. S námi neriskujete, že se domluvená hosteska nedostaví a vy budete muset na poslední chvíli před začátkem hledat náhradu.

  • Své služby nabízíme na území celé ČR.
  • Není pro nás problém zajistit našim hosteskám služby profesionálního vizážisty a dívkám jednotné kostýmy či šaty podle vašeho přání.
  • Každá naše hosteska ovládá minimálně jeden světový jazyk.
  • Zajistíme monitoring a supervizi a dohlédneme na to, aby vše dopadlo na jedničku

Volba spolupráce s hostesingovou agenturou má
spoustu výhod

Nemusíte se o nic starat. Svěřte pořádání akce do rukou profesionální agentury, pro kterou není problém zajistit hostesky přesně podle vašich požadavků, ať se týkají vzhledu nebo specifických dovedností. Hostesky si pohodlně vyberete z prezentačních materiálů, nebo nám sdělíte své požadavky a necháte výběr na nás. Přesně víme, jaké hostesky jsou pro kterou akci ideální a vhodné.

i
Welcome to Estelle, an essential and a must-have for everyone in the fashion industry.