Image Alt

Módní přehlídky

Módní přehlídky jsou důležitou součástí módního průmyslu po celém světě stejně tak jako v České republice. Jestliže plánujete uspořádat módní přehlídku a hledáte spolehlivé partnerství s profesionální modelingovou agenturou, Jess production je tu pro vás.

Modelingová agentura Praha – Odborníci na
módní přehlídky

Jsme přední modelingová agentura se sídlem v Praze, specializující se na poskytování modelek na módní přehlídky. S dlouholetými zkušenostmi a profesionálním přístupem jsme ideální volbou pro vaše módní události.

Modelky pro módní přehlídky po celé
ČR

Dokážeme vám zajistit modelky na akce po celé České republice. Bez ohledu na to, zda se přehlídka koná v Praze, Brně, Ostravě, nebo jiném městě. Máme dostatek talentovaných a zkušených modelek, které jsou připravené reprezentovat právě vás.

Doprovodný program s profesionálními modelkami

Naše modelky nejsou pouze krásné a talentované, ale také mají schopnost zapojit se do různých doprovodných akcí. Jestliže plánujete módní akci s workshopy, prezentacemi, nebo jinými doprovodnými událostmi, naše modelky vytvoří dokonalou atmosféru a přispějí k hladkému průběhu a úspěchu celé vaší události.

Vizážistku zajistíme

Kromě profesionálních modelek nabízíme také služby vizážistky, která je klíčovou součástí příprav na úspěšnou módní přehlídku. Perfektní make-up a úprava vlasů od naší vizážistky dodají modelkám dokonale profesionální vzhled. Spolupráce s námi je prostě jednoduchá a efektivní. Stačí nás kontaktovat a sdělit nám vaše požadavky a představy ohledně módní přehlídky.

i
Welcome to Estelle, an essential and a must-have for everyone in the fashion industry.