Image Alt

Catering

S naším bohatým zkušenostmi a vášní pro gastronomii jsme připraveni zajistit, aby každá vaše akce byla pro Vaše hosty gastronomickým zážitkem. Od elegantních večírků a firemních událostí až po velkolepé svatební obědy. Poskytujeme prvotřídní cateringové služby šité přesně na míru vašim potřebám.

S důrazem na kvalitu surovin, kreativní prezentaci a profesionální servis jsme tu, abychom vaši událost přetvořili v nezapomenutelný gastronomický zážitek. Dejte nám vědět o svých požadavcích a přáních a my se postaráme o to, aby vaše událost byla skvělá ve všech směrech.

Díky našemu caterignu získáte

Příprava a servis jídel

Nápoje

Úklid a odvoz

Flexibilita a individuální přístup

Dekorace a výzdoba

Obsluha hostů

Jasně, že budou i Miniburgery!

Vaše událost je pro nás prioritou a chceme se ujistit, že veškeré vaše potřeby budou naplněny do posledního detailu.

Pokud máte speciální požadavky ohledně menu, dietních omezení, prezentace jídel či jakýchkoli dalších služeb, rádi vám vyjdeme vstříc. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že gastronomický zážitek na vaší události bude nezapomenutelný. Dejte nám vědět o vašich představách a požadavcích a my se postaráme o to, aby vaše událost byla skvělá. Vaše spokojenost je naší prioritou a jsme připraveni udělat vše pro to, abychom vám poskytli ten nejlepší cateringový servis. Buďte našimi hosty a dovolte nám vaši událost přetvořit v gastronomický zážitek!

i
Welcome to Estelle, an essential and a must-have for everyone in the fashion industry.