Image Alt

Modelky

Je ověřenou pravdou, že krásné ženy pomáhají prodávat. Chcete kvalitně prezentovat vaši společnost? Naše krásné, charismatické a profesionální modelky dokážou ozdobit každou vaši akci, galavečer či titulní stránku magazínu. Naše modelky jsou atraktivní, milé, energické a spolehlivé. Všechny splňují kritéria míry i výšky a vládnou minimálně jedním světovým jazykem.

Prohlédněte si fotografie z našeho portfolia a vyberte si dívku, která nejlépe vyhovuje vašim požadavků, a případně vám s výběrem vhodných tváří rádi pomůžeme. Jsme schopní vybrat z našeho interního Online systému ty nejvhodnější typy dívek přesně pro vás. Napište nám a my vybereme modelky dle vašeho zadání a potřeb.

Naše modelky jsou vhodné pro

Autosalóny, motosalóny a sportovní události

Galavečery a plesy

Módní přehlídka

Společenské akce

Festivaly, veletrhy a výstavy

Promo akce, podpora prodeje

Kompletní zajištění eventů

Natáčení TV spotů a reklam

Katalogové focení, foocení kalendářů a jiných propagačních materiálů

Modelingová agentura Praha, modelky Brno

Sledujeme současné módní trendy a jsme stále v obraze. Poskytujeme maximální standard, průběžně hledáme nové tváře a rozšiřujeme svoje portfolio.

Jsme flexibilní a dokážeme vyhovět požadavkům klientů. Naše agentura zajistí modelky pro akce v Praze v Brně i po celém území ČR. Poskytujeme kvalitní personální a produkční služby a ke každému klientovi přistupujeme tak, abychom splnili veškerá přání či individuální požadavky. Svěřte svůj projekt do rukou odborníků s bohatými zkušenostmi. Kvalitní zajištění akce je pro nás prioritou. Kontaktujte nás a staňte se dalším z našich spokojených klientů.

i
Welcome to Estelle, an essential and a must-have for everyone in the fashion industry.