Image Alt

Reprezentativní hostesky na výstavní stánek

Pokud se chystáte zúčastnit důležité výstavy nebo plánujete jiný podobný event, jistě oceníte naše zkušené hostesky. Reprezentativní hosteska na výstavní stánek zkrátka patří.

Jsme si moc dobře vědomi toho, že hosteska je často první osobou, se kterou se vaši hosté, návštěvníci, stálí ale i potenciální klienti či obchodní partneři setkají, a tak má zásadní vliv na utvoření prvního dojmu, který bude spojen s vaší značkou, s vaší společností.

Potřebujete-li hostesky na výstavu, u nás vám zajistíme dámy, které mají profesionální a kultivované vystupovaníovládají minimálně jeden světový jazyk a navíc budou ozdobou vašeho výstavního stánku.

Atraktivní a spolehlivé hostesky na výstavy
po celé ČR

Naše hostesingová agentura v Praze vám zajistí hostesky kamkoliv po celé České republice v případě vašeho zájmu pro nás není problém zajistit jim jednotné oblečení, ale i vizážistku a mnoho dalšího. Rádi se s vámi domluvíme a vše přizpůsobíme vašim požadavkům. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni ne jen vy, ale také vaši klienti, zákazníci, partneři a další návštěvníci a hosté vašeho veletržního stánku.

i
Welcome to Estelle, an essential and a must-have for everyone in the fashion industry.